Про нас

АГЕНТСТВО

QMEDIA — диджитал агентство повного циклу, що з’явилось на світ у січні 2008 року, та, попри свій молодий вік, вже встигло успішно реалізувати сотні рекламних кампаній для своїх клієнтів, запропонувавши їм нестандартні і креативні маркетингові рішення в інтернеті.
Команда агентства QMEDIA виконує проекти в сфері digital для українського та зарубіжних ринків.
Наші двері відчинені для будь-якого клієнта. 360 градусів послуг в сфері digital – це те, що ви отримаєте, звернувшись до нас. Стратегія просування бренду, запропонована нами, завжди закінчується успішними показниками в кінці проекту чи рекламної кампанії. Так працює наше диджитал агентство. Доведено проектами і підтверджено подяками клієнтів.

ІНСТРУМЕНТИ

Ми використовуємо великий набір інструментів і технологій сучасного цифрового маркетингу для реалізації поставлених перед нами задач. Для кожної кампанії ми пропонуємо індивідуальний комплекс інструментів, який допоможе досягнути результату, який перевершить очікуваний ефект.
Перша літера у назві нашого агентства «Q», це також перша літера слова «QUALITY», в перекладі з англійської — «ЯКІСТЬ». Це слово – девіз, під яким ми працюємо. Насправді, він не одноразово втілений в результатах нашої роботи на всіх етапах створення рекламних кампаній і послуг.

СТРУКТУРА

В агентстві існують всі необхідні складові для повноцінного якісного обслуговування клієнтів: відділ стратегічного планування, відділ  медіапланування і баїнгу, відділ по роботі з клієнтами, creative і production відділ, SMM відділ, відділ контекстної реклами.
Ми не ховаємось за дверима особистих кабінетів, в агентстві немає бюрократичного ланцюга прийняття рішень і довгих погоджень, ми оперативно взаємодіємо між собою, таким чином мінімізуючи таймінг при проходженні послідовних етапів проектів. Завдяки чіткій організації агентства наші клієнти отримують бажаний результат у відведені та погоджені терміни, або навіть раніше.

Послуги

  • Digital стратегія – це основа основ. Помилок тут бути не може. Відпрацьована стратегія, побудована на глибокому розумінні споживачів і ринку диджитал комунікацій – основа відмінних результатів і точних прогнозів.
  • Контекстна реклама в інтернеті – один з найефективніших інструментів реклами в мережі, адже це реклама тих продуктів і послуг, які шукає сам користувач. Наше агентство співпрацює з пошуковими системами Google, Yandex, системою Begun і соціальними мережами Vkontakte, Facebook, LinkedIn. Також агентство пропонує проведення банерних рекламних кампаній. Візуальний рекламний хід дає максимальні результати при оригінальній і ефективній концепції.
  • Соціальний маркетинг  заснований на розумінні поведінки користувачів у соціальних мережах. Суміщення досвіду і технічних можливостей агентства дозволяють створювати яскраві проекти, які подобаються користувачам, і вони самостійно їх розповсюджують в мережі. Цей фактор вірусності значно підвищує лояльність до бренду і залучення аудиторії, одночасно знижуючи вартість контакту для клієнта. Команда, яка працює в соціальних мережах – це штатні співробітники, копірайтери, які володіють мистецтвом написання текстів, «живуть» в мережі і ведуть комунікацію з прихильниками бренду від імені клієнта.
  • Влучно проведена PR кампанія вашого бренду в мережі інтернет обов’язково приверне до себе увагу користувачів інтернету. Власна редакція, яка складається з журналістів і копірайтерів, зможе написати статтю, слоган, прес-реліз, рекламний текст саме під ваші завдання і цілі, на задану тему. І, що  також важливо – усі тексти будуть оптимізовані від пошукові системи.
  • Сфера не менш креативна, ніж дизайн! В розпорядженні медіапланера знаходяться десятки інструментів. Знайти оптимальне використання кожного з них – справжнє мистецтво. І що є результатом такої творчості? Низька вартість контакту і влучне попадання в цільову аудиторію.
  • Команда дизайнерів, яка майстерно володіє мистецтвом UI і UX, яка спостерігає за трендами веб-дизайну і використовує усі новинки на практиці, помножена на команду програмістів, таких умілих композиторів кодів, HTML, JavaScript, Flash, різноманітних CMS систем – такий симбіоз породжує воістину відмінні сучасні продукти і рішення різної складності у вигляді веб-сайтів, інтернет магазинів, сайтів-візитівок, промо сторінок, landing page, додатків для інтеграції в соцмережі, додатки для iOS і Android, тестів та інше.
  • Люди, які володіють мистецтвом чітко висловити свою думку чи погляд, коротко сформулювати найважливіше в тезах, проникнути в суть того, про що хотілося б сказати, написати статтю так виразно, що хочеться попросити написати її продовження – це все наші копірайтери, команда, яка працює над проектами клієнтів, і команда, яка працює в редакції нашого онлайн журналу Woman2Woman.
заповнити бриф

Портфоліо

всі роботи

Наші клієнтиВідгуки

Мови спілкування з клієнтами
Українська, Русский, English, Polski